देश

कपिलवस्तु २ (क) मा एमालेका नवराज लामिछाने विजयी
कपिलवस्तु, ०८ मंसिर ।
कपिलवस्तु २ (क) मा नेकपा एमालेका नवराज लामिछाने विजयी हुनुभएको छ । मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभा तथा प्रदेश सभा चुनावको विहिवार बिहान सम्पन्न कपिलवस्तु क्षेत्र न. २को प्रदेश सभा (क) को मतगणनामा उम्मेदवार लामिछानले २१ हजार १ सय ३६ मत प्राप्त गरी विजयी हुनुभएको हो ।

यस्तै लामिछानेका प्रतिस्प्रधी सत्ता गठबन्धन तर्फका उम्मेदवार बिक्रमसिंह थापाले २० हजार ६ सय १४ मत प्राप्त गर्नु भएको छ । लामिछानेले थापालाई ५ सय २२ मतान्तरले पराजित गर्नुभएको हो । लामिछाने प्रदेश सभामा पहिलो कार्यकालका लागि विजयी हुनु भएको छ । निर्वाचन कार्यलयले विजेता घोषण गर्न भने बाकि रहेको छ ।

प्रकाशित : ८ मंसिर २०७९, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल