जीवनशैली

राजस्व चुहावट गरेको आरोपमा दुई जनाविरुद्ध मुद्दा दायरकाठमाडौं २० साउन । एक करोड आठ लाख बढी राजस्व चुहावट गरेको आरोपमा राजस्व अनुसन्धान कार्यालय बुटवलले दुई जनाविरुद्ध मुद्दा दायर गरेको छ ।
बिहीबार उच्च अदालत तुलसीपुर बुटवल इजलासमा साझा रेष्टुरेन्टका सञ्चालक रुपन्देहीको लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका–१३ बुद्धनगर बस्ने ४१ वर्षीय प्रकाश यादव र सोही नगरपालिका–१४ कालीमाटी बस्ने २० वर्षीय विष्णु यादवविरुद्ध मुद्दा दायर भएको हो ।
रेष्टुरेन्टका सञ्चालक प्रकाश र विष्णुले आयकरतर्फ ५१ लाख ४१ हजार ९०२ रुपियाँ र मूल्य आयकरतर्फ ५६ लाख ९४ हजार ६२१ गरी एक करोड आठ लाख ३६ हजार ५२३ रुपियाँ राजस्व चुहावट गरेको राजस्व अनुसन्धान विभागले जनाएको छ ।
प्रकाश र विष्णुविरुद्ध एक करोड आठ लाख ३६ हजार ५२३ रुपियाँ बिगोसहित कैद र ब्याजसमेत असुल हुने गरी उच्च अदालत तुलसीपुरमा मुद्दा दायर भएको छ । साथै, बरामद भएको लु।४३प २६५० नम्बरको मोटरसाइकल जफत हुने गरी मागदाबी लिई लिएको छ ।

प्रकाशित : २० श्रावण २०७९, शुक्रबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल