जीवनशैली

राष्ट्रसेवक संघको अध्यक्षमा भटराई निर्विरोध निर्वाचित
कपिलवस्तु १५ साउन ।कपिलवस्तुमा सेवा निबृत राष्ट्रसेवकको अधिबेशनले नयाँ नेतृत्व छानेको छ । राष्टसेवक संघ कपिलवस्तुको दोश्रो जिल्ला अधिबेशनले वावुराम भटराईको अध्यक्षतामा १५ सदस्यीय समिति सर्बसहमत रुपमा छनौट गरेको हो । सो अधिबेशनको समुद्घाटन गर्दै एमालेका प्रदेश नेता एवम निवर्तमान जिल्ला अध्यक्ष झविलाल पोखरेलले राष्ट्रसेवकहरुको योगदान राष्ट्र निर्माण संगै पार्टी निर्माणमा समेत महत्वपूर्ण रहि आएको वताउनु भयो ।

उहाँले पार्टीलाई सहि सुझाव सल्लाह दिएर सघाउने ,सरकारमा पार्टी भएका बेला जनमुखी काम गर्न सघाउने जस्ता काम राष्ट्रसेवक पदमा वहाल रहेका वखत भएपनि निबृत्त भएपछि खुला रुपमा पार्टी काममा सकृत हुनुपर्नेमा उहाले जोड दिनु भयो । अधिबेशनलाई संवोधन गर्दै एमाले कपिलवस्तुका अध्यक्ष डम्मर शर्माले ५ दलले चुनाव घोषणा गर्न समेत डराई रहेको वताउदै पहिल्यै गठबन्धन वनाएर चुनाव घोषणा गर्ने मानसिकतामा रहेको तर्क गर्नु भयो । देश वर्वादीको खाडलमा गई सकेकाले यसलाई मुक्त गर्न आसन्न चुनावमाा एमालेले जित्नै पर्ने उहाको भनाई थियो ।केशवराज आचार्यको अध्यक्षता र डम्मर कुमार श्रेष्ठको संचालनमा भएको अधिबेशनमा एमालेका जिल्ला नेता देविवहादुर पोखरेलले सफलताको शुभकामना दिनु भएको थियो ।

प्रकाशित : १५ श्रावण २०७९, आइतबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल