देश

कपिलवस्तु २ मा कांग्रेसका आचार्य भन्दा एमालेका बृजेश अगाडिकपिलवस्तु, ०८ मंसिर । कपिलवस्तु निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ मा सुरुवाती चरण देखि नै अग्रता कायम गरेका नेपाली कांग्रेसका सुरेन्द्रराज आचार्य मत गणनाको अत्यतिर आउँदा भने पछाडि परेका छन् । उनलाई सुरुवाती चरणबाट पच्छाइरहेका एमालेका बृजेशकुमार गुप्ता (बब्लुु) ले २४ हजार ५१ मत ल्याएर अघि लागेका छन्।

उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका सुरेन्द्रराज आचार्यले २३ हजार ८ सय १६ मत ल्याएका छन्। गुप्ता र आचार्यबीच २३५ मतको अन्तर छ। अहिले पनि यहाँ मतगणना जारी छ। गुप्ता अघिल्लो निर्वाचनमा यसै क्षेत्रबाट विजयी भएका थिए ।

प्रकाशित : ८ मंसिर २०७९, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल