खोज–अनुसन्धान

देशभरमा ६५ प्रतिशत बढी मत खस्यो कपिलवस्तुमा ७० प्रतिशत भन्दा बढी :मतगणना आज रातीवाटै
कपिलवस्तु ३० बैशाख । निर्वाचन आयोगले पालिका चुनाव–२०७९ मा ६५ प्रतिशतभन्दा धेरै मत खसेको अनुमान गरेको छ । यसबारेमा आयोगले केहीबेरमा पत्रकार सम्मेलन गरी विस्तृत विवरण दिने तयारी गरेको छ । देशैभर खसेको मतको तथ्याङ्क सङ्कलन गर्ने काम भइरहेकाले त्योभन्दा बढी पनि हुन सक्ने आयोगका सहप्रवक्ता सूर्यप्रसाद अर्यालले बताउनुभयो । यसअघि निर्वाचन आयोगका प्रमुख निर्वाचन आयुक्त दिनेशकुमार थपलियाले देशभरका ३२ वटा मतदान केन्द्रमा भने विभिन्न राजनीतिक दलका उम्मेदवारबीचको द्वन्द्वका कारण मतदान स्थगित भएको तर रद्द नभएको बताउनुभयो । यता कपिलवस्तुमा ७० प्रतिशत बढी मत खसेको निर्वाचन कार्यलय कपिलवस्तुले प्रारम्भीक अनुमान गरेकोछ । मुख्य निर्वाचन अधिकृत तेज प्रसाद सापकोटाले सबै भन्दा बढी खसेकोमा ८९ प्रतिशत सम्म खसेको र सबै भन्दा कम ६० प्रतिशत सम्म मतदान भएको वताउनु भयो । औषत निकाल्ने काम वाकी रहेको उहाको भनाइ छ । मतगणना आज रातीवाटै हुने वताइएको छ

प्रकाशित : ३० बैशाख २०७९, शुक्रबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल