जीवनशैली

अब विवाह, व्रतबन्धमा पूर्ण खोप लगाएका २० जना मात्र भेला हुन पाउनेकाठमाडौं ६ माघ : काठमाडौं उपत्यकाका जिल्ला प्रशासन कार्यालयले माघ ७ गते मध्यरातदेखि लागू हुने गरी नयाँ आदेश जारी गरेको छ। जसमा पहिलाका केही आदेशहरु संशोधन समेत गरिएको छ।

यसअघिको आदेशमा विवाह, व्रतबन्ध, न्वारन, पास्न जस्ता धार्मिक, सांस्कृतिक कार्यमा पचास जनाको उपस्थितिमा गर्न सकिने उल्लेख थियो। यसरी कार्यक्रम गर्दा प्रमुख जिल्ला अधिकारीबाट स्वीकृति लिएर बढीमा ५० जनालाई सहभागी गराउनुपर्ने उल्लेख थियो। आजको आदेशमा भने यस्ता कार्यक्रममा सहभागी हुन पाउनेको संख्या ५० बाट २० पुर्‍याइएको छ।

अब पार्टी प्यालेसमा एक पटकमा कुल क्षमताको बढीमा एक चौथाइमा नबढ्ने गरी पूर्ण खोप लगाएका २० जना मात्र उपस्थित रहने गरी यस्तो कार्यक्रम गर्न पाइनेछ। यो आदेश लागू हुनु अघि जारी स्वीकृतिमा पनि यही नियम लागू हुने प्रशासनले जानएको छ।

प्रकाशित : ६ माघ २०७८, बिहिबार

सूचना विभाग दर्ता नं.

८५८-२०७५/७६

सम्पर्क

सम्पर्क ठेगाना : बाणगंगा न.पा.– ४ जितपुर, कपिलवस्तु
कपोरेट कार्यालय : बुटवल उपमहानगरपालिका, ट्राफिक चोक
प्रादेशिक कार्यालय : देउखुरी दाङ
सम्पर्क नं. ०७६–५५०२८३,५५०२६०,९८५७०५०९७०
E-mail : [email protected]

हाम्रो समूह

  • प्रवन्ध निर्देशक :  
    लक्ष्मण प्रसाद बेल्बासे
  • प्रधान सम्पादक :  
    भेषराज पाण्डे
  • कार्यकारी सम्पादक :  
    डिलाराम भुसाल